Jak wygląda serwis wkładek?

Jak wygląda serwis wkładek?

 

Tak, dobrze przeczytaliście, nasze wkładki można serwisować. Każda rzecz kiedy jest używana może wymagać poprawek spowodowanych codziennym zużyciem. Dlatego też chcemy sprawdzić jak wyglądają po pół roku i czy nie wymagają korekty.

Co w ramach serwisu możemy zaoferować:

  • w razie potrzeby przywracamy pierwotny lub skorygowany kształt wkładek i  wymieniamy elementy korygujące
  • sprawdzamy bieżący odcisk komputerowy stopy
  • porównujemy badania w celu monitorowania efektów

 

Dlaczego serwisowanie wkładek jest potrzebne?

Wszystko po to, by dać stopie jak najlepsze podparcie. Wizyta w naszym gabinecie (obecnie online) raz na kilka miesięcy powinna być wystarczająca, abyśmy mogli skorygować i monitorować postępy. A korekcja to proces, który trwa miesiącami, a czasem latami.

W naszych gabinetach traktujemy naszych pacjentów kompleksowo – najpierw komputerowe badanie stóp, następnie projektowanie i ręcznie wykonywanie wkładek ortopedycznych, a na końcu ich serwis. Wszystko odbywa się w gabinetach Foothelp a teraz online i w naszej pracowni wkładek handmade, dzięki temu mamy nad całym procesem pełną kontrolę. Oszczędzamy przy tym czas klienta i dajemy gwarancję, że wkładki ortopedyczne będą idealnie dopasowane do stopy oraz obuwia i będą stanowiły doskonałą stabilizację podczas chodzenia i na pewno poprawią komfort życia.

Pacjentom, których „prowadzimy” zalecamy wizyty w naszym serwisie co 6 miesięcy, aby na bieżąco obserwować zmiany i ewentualnie korygować wkładki ortopedyczne. Podczas takiej wizyty wykonujemy każdorazowo komputerowe badanie stóp, aby lepiej dopasować wkładki do aktualnego stanu stopy oraz pokazać klientowi różnicę, którą udało się wypracować od ostatniej wizyty.

powrót