Jakie oferujemy rodzaje wkładek?

Każdy pacjent, który nas do nas trafia jest inny i przychodzi do nas z innymi dolegliwościami, ale wszystkim staramy się pomóc i do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzając dokładną konsultację podologiczną oraz wykonując specjalistyczne komputerowe badanie stóp i biomechaniczną analizę chodu możemy zaproponować właściwe dla danego pacjenta rozwiązanie. Dysponujemy własną pracownią wkładek ortopedycznych, gdzie każda nasza wkładka jest ręcznie wykonywana z odpowiednio dobranych dla danego schorzenia materiałów. Dlatego też wkładki FootHelp są tak skuteczne i pomagają na dolegliwości, z którymi zgłaszają się nasi pacjenci i regularnie wracają do nas po kolejne.

Dysponujemy własną pracownią wkładek ortopedycznych, gdzie każda nasza wkładka jest ręcznie wykonywana z odpowiednio dobranych dla danego schorzenia materiałów. Dlatego też wkładki FootHelp są tak skuteczne i pomagają na dolegliwości, z którymi zgłaszają się nasi pacjenci i regularnie wracają do nas po kolejne.

blog wkladki2

Jakie więc wykonujemy rodzaje wkładek ortopedycznych?

- tzw. codzienne, które możemy wykonać do każdego rodzaju obuwia. Rozwiązują one problem halluksów, pomagają osobom, które spędzają cały dzień na nogach, są dedykowane osobom z płaskostopiem poprzecznym oraz podłużnym czy z tzw. ostrogą piętową. Idealnie odciążają bolące miejsca i będą pasować na co dzień.

- tzw. sportowe dla osób, które uprawiają różne dyscypliny. Jeżeli biegacie, uprawiacie trekking lub nordic walking, gracie w piłkę, trenujecie sporty zimowe, siłowe czy halowe, a może crossfit jest Waszym wyzwaniem to specjalnie zaprojektowane do danej aktywności i ręcznie wykonane wkładki ortopedyczne FootHelp przyniosą Wam odczuwalną ulgę i pomogą osiągnąć zauważalnie lepsze wyniki.

- tzw. do szpilek dla kobiet, które nie mogą nie kochać szpilek. Jeżeli spędzacie cały dzień w biurze czy na spotkaniach biznesowych, a może wieczory czy weekendy spędzacie na parkiecie to te wkładki będą stworzone dla Was. Ręcznie wykonane są cienkie i pasują do każdych butów na wysokim obcasie a przy tym zapewniają komfort podbiciu.

👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do naszych gabinetów. Nie zwlekajcie, bo możecie już dziś poczuć komfort w życiu codziennym.

FootHelp. Jesteśmy dla Ciebie!

powrót