Obuwie Dr.Comfort

IMG_3876

 

Twoje stopy tego potrzebują!

 

Obuwie Dr.Comfort® to wyjątkowe obuwie profilaktyczno-zdrowotne o podwyższonej tęgości i trzech różnych szerokościach przodostopia dla każdego rozmiaru.

Doskonałe do wkładek oraz dla osób z problemami ortopedycznymi stóp.

Buty Dr.Comfort® są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami dbałości o zdrowie stóp, szczególnie z myślą o osobach zmagających się z cukrzycą i innymi schorzeniami, które wpływają na ich stopy:

- obrzękami,

- haluksami,

- palcami młotkowatymi,

- zapaleniem stawów,

- nerwiakami Mortona,

- zapaleniami rozcięgna podeszwowego,

- zapaleniami ścięgna Achillesa i wieloma innymi.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu obuwia i wiedzy przekazanej nam przez dyplomowanych podologów, nasze buty są wykonane z najwyższej jakości materiałów – co sprawia, że są one modne, wygodne i zdrowe. Modele naszych butów dostępne są w pełnym zakresie rozmiarów i rzadkich na rynku szerokościach.

Dr.Comfort® to obuwie dla każdego, kto ceni zarówno wysoką jakość, jak i wygodę. Projektując obuwie, w każdym szczególe dbamy o komfort i ochronę stóp z różnymi schorzeniami. Niezależnie od tego, czy szukasz butów na specjalne okazje, do uprawiania sportu lub do codziennego użytku, buty Dr.Comfort®, dzięki najnowszej technologii i atrakcyjnemu wzornictwu, zapewnią Twoim stopom swobodę przez cały dzień. Stopień oferowanego przez nas komfortu jest unikatowy.

 

OBUWIE DR.COMFORT DOSTĘPNE JEST W PEŁNEJ ROZMIARÓWCE I KOLORYSTYCE W NASZYM INTERNETOWYM SKLEPIE!

 Obuwie Dr. Comfort (foothelp-shop.pl)

powrót